PARACETAMOL AUROVITAS

Volně prodejný lék

Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky.

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje paracetamolum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Příbalový leták

Koupit online

PARACETAMOL AUROVITAS je volně prodejný lék, který obsahuje účinnou látku paracetamol (paracetamolum).

Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum

  • Uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky
  • Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu
  • Nedoporučuje se podávat dětem mladším 10 let

Děti a dospívající od 10 do 15 let: 1 tableta až 4× denně, maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 4 tablety (2 000 mg)
Dospívající od 16 let, dospělí a starší lidé: 1–2 tablety až 4× denně, maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 6 tablet (3 000 mg)

Lék PARACETAMOL AUROVITAS je dostupný v balení po 24 tabletách. Je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech.

PARACETAMOL AUROVITAS je volně prodejný lék, který obsahuje účinnou látku paracetamol (paracetamolum).

Paracetamol – známé, účinné antipyretikum a analgetikum

  • Uleví od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky
  • Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu
  • Nedoporučuje se podávat dětem mladším 10 let

Děti a dospívající od 10 do 15 let: 1 tableta až 4× denně, maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 4 tablety (2 000 mg)
Dospívající od 16 let, dospělí a starší lidé: 1–2 tablety až 4× denně, maximální denní dávka paracetamolu nesmí překročit 6 tablet (3 000 mg)

Lék PARACETAMOL AUROVITAS je dostupný v balení po 24 tabletách. Je k dostání v široké síti lékáren a také v internetových obchodech.